WiFi - Klima     SAT
PŘEDSTAVENÍ

Srdečně Vás vítáme na stránkách Penzionu Rozkoš.

Využijte kvalitních ubytovacích služeb našeho soukromého penzionu. 

          K dispozici Vám nabízíme 4 dvoulůžkových pokojů s možností přidat v případě potřeby jednu přistýlku,  ale i prostorný apartmán  pro 4 osob, taktéž s možností přidání dalších dvou přistýlek.

Rodinný penzion se nachází cca 10 minut jízdy autem z centra Prahy (sjezd z dálnice D1-Exit 2) a přesto v klidném prostředí v blízkosti známého Průhonického zámku a největšího aquaparku v ČR - Aquapalace Praha

Atraktivní lokalita penzionu sama nabízí možnosti širokého obchodního, kulturního, turistického i sportovního vyžití.

Pension se nachází přímo na známé cyklostezce A427 a přímo u venkovního areálu, jehož součástí je dětské hřiště, venkovní posilovna a zázemí pro grilování, či posezení u táboráku.

V celém areálu je v ceně pobytu internetové WiFi připojení

V letních měsících, nabízíme také k pronájmu pro rodinný velnes terasu, kde se můžete v soukromí opalovat a v případě chuti i grilovat, nebo si zahrát stolní tenis,banbington,šipky. 

Pro soukromou párty, nabízíme k pronájmu, whirlpool s nabídkou chlazených alkoholických i nealkoholických nápojů.

Penzion Vám poskytne své soukromí i na služebních cestách, za Vašimi obchodními partnery. Rádi Vám poradíme, kde můžete dokončit svá započatá jednání, oslavit významnou událost nebo jen tak posedět s přáteli.

V letních měsících je zvlášť příjemné posedět na naší klidné venkovní terase, kde můžete v případě chuti i v soukromí grilovat.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Pension Rozkoš